Oferta ślubna

Jesteśmy małżeństwem i tak bardzo kochamy siebie nawzajem i fotografię, że postanowiliśmy nie rozstawać się również w pracy. Fotografujemy śluby we dwójkę.
Do swojej pracy podchodzimy z pełną odpowiedzialnością, że będzie to dla Was i Waszych najbliższych pamiątka na całe życie. Staramy się stworzyć dzieło,
do którego będzie się wracać latami.

Podczas ślubu przez cały czas Wam towarzyszymy rejestrując najważniejsze, wyjątkowe, wzruszające, a czasem i zabawne momenty w tym dniu.
Nacisk kładziemy na emocje – wzruszenie, radość i szaleństwo w tańcu gości weselnych. Nigdy nie zapominamy też o weselnikach preferujących zabawę za stołem,
a także o detalach, o które Wy zadbaliście na długie miesiące przed uroczystością. Indywidualne podejście do Nowożeńców,
poszukiwanie nietendencyjnych kadrów – to wszystko składa się na zdjęcia, które w pełni oddają klimat uroczystości.

Do każdej sesji plenerowej przygotowujemy się indywidualnie. Zawsze staramy się, aby nie były to typowe ustawianki, ale zdjęcia pasujące do Waszego charakteru, zamiłowań lub historii poznania się. Staramy się nie powtarzać motywów sesji, tak abyście mieli TYLKO SWOJE zdjęcia, aczkolwiek jesteśmy zdania, że aby stworzyć niesamowite zdjęcia ślubne potrzebujemy jedynie łąkę, zachód słońca i WASZE UCZUCIA.
Cena głównie uzależniona jest od ilości zdjęć poddanych odróbce oraz od wielkości albumu. To Wy decydujecie, w którym momencie rozpocznie się reportaż.
Skontaktujcie się z nami by otrzymać szczegółową ofertę. Jesteśmy pewni, że któryś z proponowanych pakietów idealnie wpasuje się w Wasze wymagania.